198,00 RSD
Proizvođač: NRF | Dužina mreže [mm]: 490mm | Širina mreže [mm]: 481mm | Dubina mreže [mm]: 78mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai50491 | GTIN: 8718042073341
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dužina mreže [mm] | 490mm |
| Širina mreže [mm] | 481mm |
| Dubina mreže [mm] | 78mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai50491 |
| GTIN | 8718042073341 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 7700047576 (RENAULT) 7700047576 (CLAAS) |