1.452,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 678mm | Širina mreže [mm]: 375mm | Dubina mreže [mm]: 26mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai53186 | GTIN: 8718042129758
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 678mm |
| Širina mreže [mm] | 375mm |
| Dubina mreže [mm] | 26mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai53186 |
| GTIN | 8718042129758 |
| Na stanju | 3 |
| OE broj | 19010RNAJ51 (HONDA) |
| HONDA CIVIC VIII Sedan (FD, FA) 1.3 IMA (FA3, FD3) 70 KW 95 HP Benzin/Elektro Blagi hibrid, Godina proizvodnje od 2005/09 do 2013/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HONDA CIVIC VIII Sedan (FD, FA) 1.8 (FD1, FD7, FA1) 103 KW 140 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/09 do 2013/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |