286,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Grejanje/hlađenje: za vozila sa kombin. hladnjak sa vod.hlađ./uljni hlad. | Dužina mreže [mm]: 518mm | Širina mreže [mm]: 425mm | Dubina mreže [mm]: 25mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai53912 | GTIN: 8718042088963
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Grejanje/hlađenje | za vozila sa kombin. hladnjak sa vod.hlađ./uljni hlad. |
| Dužina mreže [mm] | 518mm |
| Širina mreže [mm] | 425mm |
| Dubina mreže [mm] | 25mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai53912 |
| GTIN | 8718042088963 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 0440078E20 (SUZUKI) 1770078E00 (SUZUKI) 1770078E10 (SUZUKI) 1770078E20 (SUZUKI) |
| SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 1.6 4x4 (SQ416) 69 KW 94 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/03 do 2008/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 2.0 4x4 (SQ 420) 97 KW 132 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/03 do 2008/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 2.0 4x4 (TA52, TL52, SQ420) 94 KW 128 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/03 do 2008/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 2.0 HDI 110 16V 4x4 (SQ420D, TD83V, JA420WD) 80 KW 109 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/03 do 2008/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 2.0 HDI 110 4x4 (SQ420D, TD82V) 80 KW 109 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/03 do 2008/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 2.0 TD 4x4 (SQ420D) 64 KW 87 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/03 do 2008/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 2.5 V6 24V 4x4 (SQ625) 116 KW 158 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/03 do 2008/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 2.5 V6 24V 4x4 (TD62, SQ625) 106 KW 144 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/03 do 2008/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 2.7 4x4 (JA627, SQ627W2) 127 KW 173 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/03 do 2008/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 2.7 4x4 (TX92, JA627) 135 KW 184 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/03 do 2008/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |