1.155,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 638mm | Širina mreže [mm]: 525mm | Dubina mreže [mm]: 16mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai53907 | GTIN: 8718042088840
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 638mm |
| Širina mreže [mm] | 525mm |
| Dubina mreže [mm] | 16mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai53907 |
| GTIN | 8718042088840 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 1350A182 (MITSUBISHI) 1350A314 (MITSUBISHI) 1350A346 (MITSUBISHI) 1350A348 (MITSUBISHI) 1350A479 (MITSUBISHI) |
| MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T) 100 KW 136 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2004/01 do 2018/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T) 123 KW 167 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2004/01 do 2018/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T) 94 KW 128 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2004/01 do 2018/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 100 KW 136 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2004/01 do 2018/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 123 KW 167 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2004/01 do 2018/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 131 KW 178 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2004/01 do 2018/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |