2.783,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 600mm | Širina mreže [mm]: 371mm | Dubina mreže [mm]: 16mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai53747 | GTIN: 8718042072245
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 600mm |
| Širina mreže [mm] | 371mm |
| Dubina mreže [mm] | 16mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai53747 |
| GTIN | 8718042072245 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 1604121280 (TOYOTA) 1604121281 (TOYOTA) 1604121282 (TOYOTA) 1604121289 (TOYOTA) |
| TOYOTA PRIUS Liftback (_W2_) 1.5 Hybrid (NHW20_, NHW20R) 82 KW 112 HP Benzin/Elektro Pun hibrid, Godina proizvodnje od 2003/09 do 2010/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |