3.256,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Grejanje/hlađenje: za vozila sa kombin. hladnjak sa vod.hlađ./uljni hlad. | Dužina mreže [mm]: 670mm | Širina mreže [mm]: 491mm | Dubina mreže [mm]: 16mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai53681 | GTIN: 8718042068019
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Grejanje/hlađenje | za vozila sa kombin. hladnjak sa vod.hlađ./uljni hlad. |
| Dužina mreže [mm] | 670mm |
| Širina mreže [mm] | 491mm |
| Dubina mreže [mm] | 16mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai53681 |
| GTIN | 8718042068019 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 1604120290 (LEXUS) 1604120300 (LEXUS) 1604120301 (LEXUS) |