14.894,01 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 738mm | Širina mreže [mm]: 375mm | Dubina mreže [mm]: 22mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: nf53572 | GTIN: 8718042063205
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 738mm |
| Širina mreže [mm] | 375mm |
| Dubina mreže [mm] | 22mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | nf53572 |
| GTIN | 8718042063205 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 1640027060 (TOYOTA) 1640027061 (TOYOTA) 164002706187 (TOYOTA) |
| TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 1.8 (ZCA25_, ZCA26_, ZCA25W, ZCA26W) 92 KW 125 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/05 do 2005/11 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.0 4WD (ACA21, ACA20) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/05 do 2005/11 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.0 D 4WD (CLA20_, CLA21_, CLA20R, CLA21R) 85 KW 116 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2000/05 do 2005/11 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |