1.221,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 598mm | Širina mreže [mm]: 375mm | Dubina mreže [mm]: 25mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai53524 | GTIN: 8718042037565
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 598mm |
| Širina mreže [mm] | 375mm |
| Dubina mreže [mm] | 25mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai53524 |
| GTIN | 8718042037565 |
| Na stanju | 3 |
| OE broj | MR127853 (MITSUBISHI) MR481787 (MITSUBISHI) |
| MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.0 (K62T) 90 KW 122 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1996/01 do 2011/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.4 4WD (K75T) 97 KW 132 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1996/01 do 2011/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1996/01 do 2011/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 TD 4WD (K74T) 73 KW 99 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1996/01 do 2011/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 TD 4WD (K74T) 85 KW 115 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1996/01 do 2011/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 TD 4WD (K74T) 98 KW 133 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1996/01 do 2011/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |