2.387,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 668mm | Širina mreže [mm]: 375mm | Dubina mreže [mm]: 16mm | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: sa priključnim delovima | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai53508 | GTIN: 8718042037435
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 668mm |
| Širina mreže [mm] | 375mm |
| Dubina mreže [mm] | 16mm |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | sa priključnim delovima |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai53508 |
| GTIN | 8718042037435 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 19010PAAA01 (HONDA) 19010PAAA02 (HONDA) 19010PAAA53 (HONDA) |
| HONDA ACCORD VI Kupe (CG) 2.0 i 16V 108 KW 147 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/12 do 2003/06 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HONDA ACCORD VI Kupe (CG) 3.0 V6 24V (CG2) 147 KW 200 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/12 do 2003/06 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |