1.023,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Grejanje/hlađenje: za vozila sa kombin. hladnjak sa vod.hlađ./uljni hlad. | Dužina mreže [mm]: 683mm | Širina mreže [mm]: 415mm | Dubina mreže [mm]: 26mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai53499 | GTIN: 8718042055477
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Grejanje/hlađenje | za vozila sa kombin. hladnjak sa vod.hlađ./uljni hlad. |
| Dužina mreže [mm] | 683mm |
| Širina mreže [mm] | 415mm |
| Dubina mreže [mm] | 26mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai53499 |
| GTIN | 8718042055477 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 2131001005 (SSANGYONG) 2131005110 (SSANGYONG) 2131005112 (SSANGYONG) 2131006110 (SSANGYONG) 2131001005 (HYUNDAI) 2131001005 (DAEWOO) 2131005110 (DAEWOO) 2131005112 (DAEWOO) 2131006110 (DAEWOO) |
| SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.0 93 KW 126 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/01 do 2007/09 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 103 KW 140 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/01 do 2007/09 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/01 do 2007/09 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 D 59 KW 80 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1993/01 do 2007/09 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 D 73 KW 99 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1993/01 do 2007/09 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 TD 108 KW 147 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1993/01 do 2007/09 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 TD 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1993/01 do 2007/09 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SSANGYONG MUSSO (FJ) 3.2 162 KW 220 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/01 do 2007/09 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |