8.426,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 600mm | Širina mreže [mm]: 358mm | Dubina mreže [mm]: 32mm | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: sa materijalom za pričvršćivanje | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: nf53475 | GTIN: 8718042059987
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 600mm |
| Širina mreže [mm] | 358mm |
| Dubina mreže [mm] | 32mm |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | sa materijalom za pričvršćivanje |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | nf53475 |
| GTIN | 8718042059987 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 1300260 (OPEL) 13148295 (OPEL) 1300260 (VAUXHALL) 13148295 (VAUXHALL) |
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.3 CDTI (E75) 51 KW 69 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.3 CDTI (E75) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.4 16V Twinport (E75) 66 KW 90 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75) 66 KW 90 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.6 (E75) 64 KW 87 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.6 (E75) 77 KW 105 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.6 16V (E75) 74 KW 100 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.6 Turbo (E75) 132 KW 180 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.7 CDTI (E75) 74 KW 100 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.7 CDTI (E75) 92 KW 125 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.7 DTI (E75) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.8 (E75) 92 KW 125 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |