8.833,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 650mm | Širina mreže [mm]: 368mm | Dubina mreže [mm]: 16mm | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: sa priključnim delovima | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: nf53465 | GTIN: 8718042037237
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 650mm |
| Širina mreže [mm] | 368mm |
| Dubina mreže [mm] | 16mm |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | sa priključnim delovima |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | nf53465 |
| GTIN | 8718042037237 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | LBF715200A (MAZDA) LFB715200A (MAZDA) RF7N15200 (MAZDA) |
| MAZDA 5 (CR) 1.8 (CR19) 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/02 do 2010/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MAZDA 5 (CR) 2.0 (CREW, CR19) 107 KW 146 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/02 do 2010/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MAZDA 5 (CR) 2.0 CD (CR19) 105 KW 143 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/02 do 2010/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MAZDA 5 (CR) 2.0 CD (CR19) 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/02 do 2010/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |