1.507,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Grejanje/hlađenje: za vozila sa kombin. hladnjak sa vod.hlađ./uljni hlad. | Dužina mreže [mm]: 700mm | Širina mreže [mm]: 442mm | Dubina mreže [mm]: 26mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai53377 | GTIN: 8718042036421
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Grejanje/hlađenje | za vozila sa kombin. hladnjak sa vod.hlađ./uljni hlad. |
| Dužina mreže [mm] | 700mm |
| Širina mreže [mm] | 442mm |
| Dubina mreže [mm] | 26mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai53377 |
| GTIN | 8718042036421 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 4098943 (FORD) 4106727 (FORD) 4135737 (FORD) YL848005HBA (FORD) YL8H8005LA (FORD) YL8H8005LB (FORD) YL8H8005LC (FORD) AJ0315200 (MAZDA) AJ0315200A (MAZDA) AJ0315200B (MAZDA) ZZC215200 (MAZDA) |
| FORD MAVERICK 2.0 16V 91 KW 124 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/02 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| FORD MAVERICK 2.3 16V 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/02 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| FORD MAVERICK 3.0 V6 24V 145 KW 197 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/02 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| FORD MAVERICK 3.0 V6 24V 149 KW 203 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/02 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |
| MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 (EPEW) 91 KW 124 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/03 do 2008/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 4WD (EPEW) 91 KW 124 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/03 do 2008/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MAZDA TRIBUTE (EP) 2.3 AWD (EP3W) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/03 do 2008/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MAZDA TRIBUTE (EP) 3.0 V6 24V 4WD (EPFW) 145 KW 197 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/03 do 2008/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| MAZDA TRIBUTE (EP) 3.0 V6 AWD (EPFW) 149 KW 203 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/03 do 2008/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |