869,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 460mm | Širina mreže [mm]: 295mm | Dubina mreže [mm]: 16mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai53375 | GTIN: 8718042036407
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 460mm |
| Širina mreže [mm] | 295mm |
| Dubina mreže [mm] | 16mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai53375 |
| GTIN | 8718042036407 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 96322941 (DAEWOO) 96322942 (DAEWOO) P96322941 (DAEWOO) |
| DAEWOO MATIZ (M100, M150) 0.8 38 KW 52 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| DAEWOO MATIZ (M100, M150) 1.0 47 KW 64 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |