429,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 725mm | Širina mreže [mm]: 400mm | Dubina mreže [mm]: 26mm | za OE broj (broj originalnog rezervnog dela): 253103A200 | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai53354 | GTIN: 8718042036193
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 725mm |
| Širina mreže [mm] | 400mm |
| Dubina mreže [mm] | 26mm |
| za OE broj (broj originalnog rezervnog dela) | 253103A200 |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai53354 |
| GTIN | 8718042036193 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 253103A200 (HYUNDAI) 253103A201 (HYUNDAI) 253103A202 (HYUNDAI) 253103A206 (HYUNDAI) |
| HYUNDAI HIGHWAY VAN 2.0 CRDi 83 KW 113 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2000/03 do 2004/03 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HYUNDAI HIGHWAY VAN 2.0 CVVT 104 KW 141 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/03 do 2004/03 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |
| HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 100 KW 136 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/01 do 2008/07 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 103 KW 140 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/01 do 2008/07 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 CRDi 83 KW 113 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1999/01 do 2008/07 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HYUNDAI TRAJET (FO) 2.7 V6 127 KW 173 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/01 do 2008/07 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |