7.909,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 488mm | Širina mreže [mm]: 350mm | Dubina mreže [mm]: 16mm | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: sa priključnim delovima | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: nf53270 | GTIN: 8718042035370
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 488mm |
| Širina mreže [mm] | 350mm |
| Dubina mreže [mm] | 16mm |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | sa priključnim delovima |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | nf53270 |
| GTIN | 8718042035370 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 164000J010 (TOYOTA) 1640023080 (TOYOTA) 164002308087 (TOYOTA) 1640023100 (TOYOTA) 164002310087 (TOYOTA) 16410YZZ01 (TOYOTA) |
| TOYOTA YARIS (_P1_) 1.0 (SCP10_, SCP10R) 48 KW 65 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/01 do 2005/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P1_) 1.0 (SCP10_, SCP10R) 50 KW 68 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/01 do 2005/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P1_) 1.3 (NCP10, SCP12_) 63 KW 86 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/01 do 2005/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P1_) 1.3 (SCP12_, SCP13_, SCP12R, SCP13R) 64 KW 87 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/01 do 2005/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P1_) 1.4 D-4D (NLP10_, NLP10R) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1999/01 do 2005/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P1_) 1.5 (NCP13_, NCP13R) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/01 do 2005/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P1_) 1.5 (NCP13_, NCP13R) 77 KW 105 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/01 do 2005/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| TOYOTA YARIS (_P1_) 1.5 (NCP13_, NCP13R) 78 KW 106 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/01 do 2005/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |