1.441,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 603mm | Širina mreže [mm]: 335mm | Dubina mreže [mm]: 16mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai53262 | GTIN: 8718042035295
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 603mm |
| Širina mreže [mm] | 335mm |
| Dubina mreže [mm] | 16mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai53262 |
| GTIN | 8718042035295 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 2531022000 (HYUNDAI) 2531022005 (HYUNDAI) 2531022020 (HYUNDAI) 2531022A00 (HYUNDAI) S2531022005 (HYUNDAI) |
| HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/05 do 2002/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/05 do 2002/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V 62 KW 84 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/05 do 2002/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V 65 KW 88 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/05 do 2002/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V 73 KW 99 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/05 do 2002/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |
| HYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.3 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/04 do 2001/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.3 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/04 do 2001/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.3 i 12V 62 KW 84 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/04 do 2001/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.5 i 12V 65 KW 88 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/04 do 2001/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.5 i 16V 73 KW 99 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1994/04 do 2001/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |