2.618,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 518mm | Širina mreže [mm]: 350mm | Dubina mreže [mm]: 16mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai53207 | GTIN: 8718042034793
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 518mm |
| Širina mreže [mm] | 350mm |
| Dubina mreže [mm] | 16mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai53207 |
| GTIN | 8718042034793 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 1770060G00 (SUZUKI) 1770060G01 (SUZUKI) |
| SUZUKI BALENO (EG) 1.3 (SY413) 52 KW 71 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1995/03 do 2009/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI BALENO (EG) 1.3 i 16V (SY413) 63 KW 85 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1995/03 do 2009/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI BALENO (EG) 1.6 i 16V (SY416) 72 KW 98 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1995/03 do 2009/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI BALENO (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416) 72 KW 98 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1995/03 do 2009/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI BALENO (EG) 1.8 GTX (SY418) 89 KW 121 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1995/03 do 2009/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI BALENO (EG) 1.9 TD (SY419) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1995/03 do 2009/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |
| SUZUKI BALENO Hatchback (EG) 1.3 (SY413) 52 KW 71 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1995/03 do 2002/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI BALENO Hatchback (EG) 1.3 i 16V (SY413) 63 KW 85 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1995/03 do 2002/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI BALENO Hatchback (EG) 1.6 i 16V (SY416) 72 KW 98 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1995/03 do 2002/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI BALENO Hatchback (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416) 72 KW 98 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1995/03 do 2002/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI BALENO Hatchback (EG) 1.8 GTX (SY418) 89 KW 121 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1995/03 do 2002/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUZUKI BALENO Hatchback (EG) 1.9 TD (SY419) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1995/03 do 2002/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |