869,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 768mm | Širina mreže [mm]: 415mm | Dubina mreže [mm]: 27mm | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: sa priključnim delovima | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai53156 | GTIN: 8718042124043
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 768mm |
| Širina mreže [mm] | 415mm |
| Dubina mreže [mm] | 27mm |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | sa priključnim delovima |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai53156 |
| GTIN | 8718042124043 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 4809225 (CHRYSLER) 4809168 (DODGE) |
| CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.4 108 KW 147 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2008/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.4 111 KW 151 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2008/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD 105 KW 141 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2008/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2008/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.8 CRD 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2008/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.0 112 KW 152 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2008/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 128 KW 174 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2008/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 AWD 128 KW 174 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2008/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.8 160 KW 218 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2008/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.8 AWD 160 KW 218 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2008/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |