2.937,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 420mm | Širina mreže [mm]: 370mm | Dubina mreže [mm]: 14mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai53146 | GTIN: 8718042123244
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 420mm |
| Širina mreže [mm] | 370mm |
| Dubina mreže [mm] | 14mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai53146 |
| GTIN | 8718042123244 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 253101Y000 (KIA) 253101Y100 (KIA) 253101Y300 (KIA) |
| KIA PICANTO II (TA) 1.0 49 KW 67 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2011/05 do 2018/04 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| KIA PICANTO II (TA) 1.0 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2011/05 do 2018/04 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| KIA PICANTO II (TA) 1.0 Bi-Fuel 60 KW 82 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2011/05 do 2018/04 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| KIA PICANTO II (TA) 1.0 LPG 49 KW 67 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2011/05 do 2018/04 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| KIA PICANTO II (TA) 1.2 63 KW 85 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2011/05 do 2018/04 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |