10.615,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Grejanje/hlađenje: za vozila sa kombin. hladnjak sa vod.hlađ./uljni hlad. | Dužina mreže [mm]: 664mm | Širina mreže [mm]: 350mm | Dubina mreže [mm]: 16mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: 53087 | GTIN: 8718042114952
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Grejanje/hlađenje | za vozila sa kombin. hladnjak sa vod.hlađ./uljni hlad. |
| Dužina mreže [mm] | 664mm |
| Širina mreže [mm] | 350mm |
| Dubina mreže [mm] | 16mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | 53087 |
| GTIN | 8718042114952 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 19010-PCA-003 (HONDA) 19010-PCA-013 (HONDA) 19010-PCA-023 (HONDA) 19010-PCD-003 (HONDA) 19010PDAE01 (HONDA) 19010PDAE02 (HONDA) 19010PDAE51 (HONDA) 19010PDAE52 (HONDA) 19010PDEE01 (HONDA) 19010PDEE02 (HONDA) |
| HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL) 1.6 i (CG7) 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/03 do 2003/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL) 1.8 i (CG8) 100 KW 136 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/03 do 2003/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL) 2.0 i (CG9) 108 KW 147 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/03 do 2003/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL) 2.0 Turbo DI (CH2) 77 KW 105 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1997/03 do 2003/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL) 2.2 Type-R (CH1) 156 KW 212 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/03 do 2003/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL) 2.3 (CL3, S86) 113 KW 154 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/03 do 2003/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |
| HONDA ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 1.8 i (CH6) 100 KW 136 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/12 do 2002/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HONDA ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 2.0 (CH7) 108 KW 147 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/12 do 2002/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HONDA ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 2.0 TDi (CH8) 77 KW 105 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1999/12 do 2002/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| HONDA ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 2.3 (CL4) 113 KW 154 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/12 do 2002/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |