5.566,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 430mm | Širina mreže [mm]: 378mm | Dubina mreže [mm]: 23mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka spojena mehanički | Spart line kod: nf529513 | GTIN: 8718042048561
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 430mm |
| Širina mreže [mm] | 378mm |
| Dubina mreže [mm] | 23mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka spojena mehanički |
| Spart line kod | nf529513 |
| GTIN | 8718042048561 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 7701045212 (RENAULT) 7701352580 (RENAULT) 7701499800 (RENAULT) 8660000478 (RENAULT) |
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064) 40 KW 55 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068) 43 KW 58 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067) 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C060) 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG 44 KW 60 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |
| RENAULT TWINGO I Sanduk/Hatchback (S06_) 1.2 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/06 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |