13.585,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Grejanje/hlađenje: za vozila sa kombin. hladnjak sa vod.hlađ./uljni hlad. | Dužina mreže [mm]: 638mm | Širina mreže [mm]: 346mm | Dubina mreže [mm]: 16mm | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: sa priključnim delovima | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: 50256 | GTIN: 8718042030061
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Grejanje/hlađenje | za vozila sa kombin. hladnjak sa vod.hlađ./uljni hlad. |
| Dužina mreže [mm] | 638mm |
| Širina mreže [mm] | 346mm |
| Dubina mreže [mm] | 16mm |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | sa priključnim delovima |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | 50256 |
| GTIN | 8718042030061 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 5014580AA (CHRYSLER) 5014580AB (CHRYSLER) 5014581AA (CHRYSLER) 5086238AA (CHRYSLER) 5086238AB (CHRYSLER) 5086239AA (CHRYSLER) 5086239AB (CHRYSLER) 5014580AA (DODGE) 5014581AA (DODGE) 5086238AA (DODGE) 5086238AB (DODGE) 5086239AA (DODGE) 5086239AB (DODGE) 5080574AA (GENERAL MOTORS) |
| CHRYSLER NEON II 1.6 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/08 do 2006/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| CHRYSLER NEON II 1.8 91 KW 124 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/08 do 2006/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| CHRYSLER NEON II 2.0 16V 97 KW 131 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/08 do 2006/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| CHRYSLER NEON II 2.0 16V 98 KW 133 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/08 do 2006/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| CHRYSLER NEON II 2.0 16V R/T 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/08 do 2006/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |
| DODGE NEON II 2.0 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| DODGE NEON II 2.0 16V 112 KW 152 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| DODGE NEON II 2.0 16V 98 KW 133 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |