209,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 688mm | Širina mreže [mm]: 360mm | Dubina mreže [mm]: 16mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai50046 | GTIN: 8718042321626
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 688mm |
| Širina mreže [mm] | 360mm |
| Dubina mreže [mm] | 16mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai50046 |
| GTIN | 8718042321626 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 45111SA000 (SUBARU) 45111SA001 (SUBARU) 45111SA080 (SUBARU) 45111SA081 (SUBARU) 45119SA000 (SUBARU) 4511SA000 (SUBARU) 4511SA001 (SUBARU) X4511SA000 (SUBARU) X4511SA001 (SUBARU) X4511SA081 (SUBARU) |
| SUBARU FORESTER (SG_) 2.0 AWD (SG5) 92 KW 125 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/02 do 2012/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUBARU FORESTER (SG_) 2.0 S Turbo AWD (SG5) 130 KW 177 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/02 do 2012/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUBARU FORESTER (SG_) 2.0 X AWD (SG5) 116 KW 158 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/02 do 2012/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUBARU FORESTER (SG_) 2.5 AWD (SG9) 155 KW 211 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/02 do 2012/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| SUBARU FORESTER (SG_) 2.5 AWD (SG9, S11SG, S12SH) 169 KW 230 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/02 do 2012/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |