891,00 RSD
Proizvođač: NRF | Materijal: Aluminijum | Dužina mreže [mm]: 678mm | Širina mreže [mm]: 345mm | Dubina mreže [mm]: 26mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai50043 | GTIN: 8718042321565
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina mreže [mm] | 678mm |
| Širina mreže [mm] | 345mm |
| Dubina mreže [mm] | 26mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai50043 |
| GTIN | 8718042321565 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 0K2A11520XA (KIA) 0K2C015200A (KIA) 0K2C015200Z (KIA) 0K2CN15200 (KIA) |
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 1.6 77 KW 105 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 1.8 i 81 KW 110 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 1.8 i 93 KW 126 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 2.0 CRDi 103 KW 140 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 2.0 CRDi 83 KW 113 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF | ||||||
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 2.0 CVVT 102 KW 139 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |
| KIA SHUMA II Sedan (FB) 1.6 75 KW 101 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/05 do 2004/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NRF |