308,00 RSD
Proizvođač: NRF | Dužina mreže [mm]: 450mm | Širina mreže [mm]: 437mm | Dubina mreže [mm]: 27mm | Verzija: EASY FIT | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: sa poklopcem | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai50023 | GTIN: 8718042315847
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dužina mreže [mm] | 450mm |
| Širina mreže [mm] | 437mm |
| Dubina mreže [mm] | 27mm |
| Verzija | EASY FIT |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | sa poklopcem |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai50023 |
| GTIN | 8718042315847 |
| Na stanju | 3 |
| OE broj | TD11016010 (KUBOTA) |