110,00 RSD
Proizvođač: NRF | Grejanje/hlađenje: za vozila sa kombin. hladnjak sa vod.hlađ./uljni hlad. | Dužina mreže [mm]: 450mm | Širina mreže [mm]: 446mm | Dubina mreže [mm]: 48mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Spart line kod: ai50017 | GTIN: 8718042315748
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Grejanje/hlađenje | za vozila sa kombin. hladnjak sa vod.hlađ./uljni hlad. |
| Dužina mreže [mm] | 450mm |
| Širina mreže [mm] | 446mm |
| Dubina mreže [mm] | 48mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Spart line kod | ai50017 |
| GTIN | 8718042315748 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 21450FC31A (NISSAN) |