12.793,00 RSD
Proizvođač: NISSENS | Materijal rebara hladnjaka: Aluminijum | Dubina mreže [mm]: 16mm | Dužina mreže [mm]: 350mm | Širina mreže [mm]: 553mm | Ø usisnog otvora [mm]: 28mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 28mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: bez poklopca | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: sa ekspanzionim sudom | Dopunski proizvod/dopunska informacija: bez zaptivke | Materijal rezervoara za vodu (hladnjak): Plastika | Spart line kod: ni68504 | GTIN: 5707286271371
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Tehnička informacija
Radijator sa sistemom od 5 mm-Napredna tehnologija sa efektom vec´e snage
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal rebara hladnjaka | Aluminijum |
| Dubina mreže [mm] | 16mm |
| Dužina mreže [mm] | 350mm |
| Širina mreže [mm] | 553mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 28mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 28mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | bez poklopca |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | sa ekspanzionim sudom |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | bez zaptivke |
| Materijal rezervoara za vodu (hladnjak) | Plastika |
| Spart line kod | ni68504 |
| GTIN | 5707286271371 |
| Na stanju | 3 |
| OE broj | ZJ3815200 (MAZDA) ZJ3815200A (MAZDA) ZJ3615200A (MAZDA (CHANGAN)) ZJ3615200B (MAZDA (CHANGAN)) ZJ3615200D (MAZDA (CHANGAN)) ZJ3615200E (MAZDA (CHANGAN)) |
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.3 (DE3FS) 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.3 (DE3FS) 63 KW 86 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.3 BiFuel 55 KW 75 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.3 MZR (DE3FS) 62 KW 84 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.4 MZR-CD 50 KW 68 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 (DE5FS) 76 KW 103 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 MZR (DE5FS) 75 KW 102 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.6 MZ-CD 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.6 MZ-CD 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2007/07 do 2015/06 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS |