20.097,00 RSD
Proizvođač: NISSENS | Materijal rebara hladnjaka: Aluminijum | Dubina mreže [mm]: 26mm | Dužina mreže [mm]: 374mm | Širina mreže [mm]: 677mm | Ø usisnog otvora [mm]: 32mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 32mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: bez poklopca | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: sa ekspanzionim sudom | Dopunski proizvod/dopunska informacija: bez zaptivke | Materijal rezervoara za vodu (hladnjak): Plastika | Spart line kod: ni68134a | GTIN: 5707286229679
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Informacija o montaži
FIRST FIT - a time-saving installation! Find all additional parts such as caps, gaskets, nuts, clamps, plugs, bolts, fittings, screws and other parts in the box
Tehnička informacijaRadijator sa sistemom od 5 mm-Napredna tehnologija sa efektom vec´e snage
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal rebara hladnjaka | Aluminijum |
| Dubina mreže [mm] | 26mm |
| Dužina mreže [mm] | 374mm |
| Širina mreže [mm] | 677mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 32mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 32mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | bez poklopca |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | sa ekspanzionim sudom |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | bez zaptivke |
| Materijal rezervoara za vodu (hladnjak) | Plastika |
| Spart line kod | ni68134a |
| GTIN | 5707286229679 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 19010RSAG01 (HONDA) 19010RSPG01 (HONDA) |
| HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.4 (FK1) 61 KW 83 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/09 do 2012/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.4 (FK1, FN4) 73 KW 100 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/09 do 2012/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.8 (FN1, FK2) 103 KW 140 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/09 do 2012/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 2.2 CTDi (FK3) 103 KW 140 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/09 do 2012/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) Type R (FN2) 148 KW 201 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/09 do 2012/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS |