8.404,00 RSD
Proizvođač: NISSENS | Materijal rebara hladnjaka: Aluminijum | Dubina mreže [mm]: 16mm | Dužina mreže [mm]: 372mm | Širina mreže [mm]: 318mm | Ø usisnog otvora [mm]: 33mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 33mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: bez poklopca | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: bez ekspanzionog suda | Dopunski proizvod/dopunska informacija: sa zaptivkama | Materijal rezervoara za vodu (hladnjak): Plastika | Spart line kod: ni67093 | GTIN: 5707286226821
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal rebara hladnjaka | Aluminijum |
| Dubina mreže [mm] | 16mm |
| Dužina mreže [mm] | 372mm |
| Širina mreže [mm] | 318mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 33mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 33mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | bez poklopca |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | bez ekspanzionog suda |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | sa zaptivkama |
| Materijal rezervoara za vodu (hladnjak) | Plastika |
| Spart line kod | ni67093 |
| GTIN | 5707286226821 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 25310-1C200 (HYUNDAI) 253101C206 (HYUNDAI) |
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.1 46 KW 63 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.1 49 KW 67 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 63 KW 85 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 i 60 KW 82 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.4 i 71 KW 97 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi 60 KW 82 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi 65 KW 88 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi GLS 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| HYUNDAI GETZ (TB) 1.6 77 KW 106 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2011/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS |