15.454,99 RSD
Proizvođač: NISSENS | Materijal rebara hladnjaka: Aluminijum | Dubina mreže [mm]: 56mm | Dužina mreže [mm]: 646mm | Širina mreže [mm]: 88mm | Ø usisnog otvora [mm]: 20mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 20mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: bez ekspanzionog suda | Dopunski proizvod/dopunska informacija: sa hladnjakom za ulje | Dopunski proizvod/dopunska informacija: sa zaptivkama | Materijal rezervoara za vodu (hladnjak): Plastika | Spart line kod: ni65331 | GTIN: 5707286396258
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal rebara hladnjaka | Aluminijum |
| Dubina mreže [mm] | 56mm |
| Dužina mreže [mm] | 646mm |
| Širina mreže [mm] | 88mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 20mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 20mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | bez ekspanzionog suda |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | sa hladnjakom za ulje |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | sa zaptivkama |
| Materijal rezervoara za vodu (hladnjak) | Plastika |
| Spart line kod | ni65331 |
| GTIN | 5707286396258 |
| Na stanju | 3 |
| OE broj | 6R0 145 805 E (AUDI) 6R0 145 805 H (AUDI) 6R0 145 805 E (SEAT) 6R0 145 805 H (SEAT) 6R0 145 805 E (SKODA) 6R0 145 805 H (SKODA) 6R0 145 805 E (VW) 6R0 145 805 H (VW) |