20.493,01 RSD
Proizvođač: NISSENS | Materijal rebara hladnjaka: Aluminijum | Dubina mreže [mm]: 26mm | Dužina mreže [mm]: 668mm | Širina mreže [mm]: 409mm | Ø usisnog otvora [mm]: 38mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 38mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: bez poklopca | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: bez ekspanzionog suda | Dopunski proizvod/dopunska informacija: bez zaptivke | Materijal rezervoara za vodu (hladnjak): Plastika | Spart line kod: ni64677a | GTIN: 5707286219083
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Informacija o montaži
FIRST FIT - a time-saving installation! Find all additional parts such as caps, gaskets, nuts, clamps, plugs, bolts, fittings, screws and other parts in the box
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal rebara hladnjaka | Aluminijum |
| Dubina mreže [mm] | 26mm |
| Dužina mreže [mm] | 668mm |
| Širina mreže [mm] | 409mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 38mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 38mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | bez poklopca |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | bez ekspanzionog suda |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | bez zaptivke |
| Materijal rezervoara za vodu (hladnjak) | Plastika |
| Spart line kod | ni64677a |
| GTIN | 5707286219083 |
| Na stanju | 3 |
| OE broj | 16400-26390 (TOYOTA) 164002639087 (TOYOTA) |
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 (ZSA35_, ZSA35R) 116 KW 158 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/06 do 2014/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 4WD (ACA30_, ACA30R) 112 KW 152 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/06 do 2014/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 4WD (ZSA30) 109 KW 148 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/06 do 2014/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 4WD (ZSA30_, ZSA30R) 116 KW 158 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/06 do 2014/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D (ALA35_) 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/06 do 2014/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R) 100 KW 136 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/06 do 2014/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R) 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/06 do 2014/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R) 130 KW 177 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/06 do 2014/08 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS |