11.407,00 RSD
Proizvođač: NISSENS | Materijal rebara hladnjaka: Aluminijum | Dubina mreže [mm]: 26mm | Dužina mreže [mm]: 608mm | Širina mreže [mm]: 359mm | Ø usisnog otvora [mm]: 35mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 35mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: bez poklopca | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: bez ekspanzionog suda | Dopunski proizvod/dopunska informacija: sa zaptivkama | Materijal rezervoara za vodu (hladnjak): Plastika | Spart line kod: ni63096 | GTIN: 5707286209664
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Informacija o montaži
FIRST FIT - a time-saving installation! Find all additional parts such as caps, gaskets, nuts, clamps, plugs, bolts, fittings, screws and other parts in the box
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal rebara hladnjaka | Aluminijum |
| Dubina mreže [mm] | 26mm |
| Dužina mreže [mm] | 608mm |
| Širina mreže [mm] | 359mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 35mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 35mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | bez poklopca |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | bez ekspanzionog suda |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | sa zaptivkama |
| Materijal rezervoara za vodu (hladnjak) | Plastika |
| Spart line kod | ni63096 |
| GTIN | 5707286209664 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 1300 252 (OPEL) 1300 253 (OPEL) 1300 413 (OPEL) 13128930 (OPEL) 13130015 (OPEL) 13181074 (OPEL) 1300 252 (VAUXHALL) 1300 253 (VAUXHALL) 1300 413 (VAUXHALL) 13128930 (VAUXHALL) 13130015 (VAUXHALL) 13181074 (VAUXHALL) |
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.3 CDTI (E75) 51 KW 69 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.3 CDTI (E75) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.4 16V Twinport (E75) 66 KW 90 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75) 66 KW 90 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.6 (E75) 64 KW 87 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.6 (E75) 77 KW 105 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.6 16V (E75) 74 KW 100 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.6 Turbo (E75) 132 KW 180 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.7 CDTI (E75) 74 KW 100 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.7 CDTI (E75) 92 KW 125 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.7 DTI (E75) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| OPEL MERIVA A Transportno vozilo (Van) (X03) 1.8 (E75) 92 KW 125 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/05 do 2010/05 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS |