8.789,00 RSD
Proizvođač: NISSENS | Materijal rebara hladnjaka: Aluminijum | Dubina mreže [mm]: 26mm | Dužina mreže [mm]: 375mm | Širina mreže [mm]: 358mm | Ø usisnog otvora [mm]: 28mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 28mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: bez poklopca | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: bez ekspanzionog suda | Dopunski proizvod/dopunska informacija: sa zaptivkama | Materijal rezervoara za vodu (hladnjak): Plastika | Spart line kod: ni630738 | GTIN: 5707286322431
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal rebara hladnjaka | Aluminijum |
| Dubina mreže [mm] | 26mm |
| Dužina mreže [mm] | 375mm |
| Širina mreže [mm] | 358mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 28mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 28mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | bez poklopca |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | bez ekspanzionog suda |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | sa zaptivkama |
| Materijal rezervoara za vodu (hladnjak) | Plastika |
| Spart line kod | ni630738 |
| GTIN | 5707286322431 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 09210556 (OPEL) 4705904 (OPEL) 09210556 (VAUXHALL) 4705904 (VAUXHALL) |
| OPEL AGILA (A) (H00) 1.0 (F68) 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/09 do 2007/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| OPEL AGILA (A) (H00) 1.0 12V (F68) 43 KW 58 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/09 do 2007/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V (F68) 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/09 do 2007/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V Twinport (F68) 59 KW 80 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/09 do 2007/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| OPEL AGILA (A) (H00) 1.3 CDTI (F68) 51 KW 70 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2000/09 do 2007/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS |