4.114,00 RSD
Proizvođač: NISSENS | Materijal rebara hladnjaka: Aluminijum | Dubina mreže [mm]: 34mm | Dužina mreže [mm]: 465mm | Širina mreže [mm]: 248mm | Ø usisnog otvora [mm]: 32mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 32mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka spojena mehanički | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: bez ekspanzionog suda | Dopunski proizvod/dopunska informacija: bez zaptivke | Materijal rezervoara za vodu (hladnjak): Plastika | Spart line kod: ni61814 | GTIN: 5707286198494
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal rebara hladnjaka | Aluminijum |
| Dubina mreže [mm] | 34mm |
| Dužina mreže [mm] | 465mm |
| Širina mreže [mm] | 248mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 32mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 32mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka spojena mehanički |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | bez ekspanzionog suda |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | bez zaptivke |
| Materijal rezervoara za vodu (hladnjak) | Plastika |
| Spart line kod | ni61814 |
| GTIN | 5707286198494 |
| Na stanju | 3 |
| OE broj | 46405843 (FIAT) 4641407 (FIAT) 46414207 (FIAT) 4645843 (FIAT) 46472288 (FIAT) 46475456 (FIAT) 46521747 (FIAT) 46783702 (FIAT) 7700881 (FIAT) 7705430 (FIAT) K46405843 (FIAT) K4641407 (FIAT) K46414207 (FIAT) K4645843 (FIAT) K46472288 (FIAT) K46475456 (FIAT) K46521747 (FIAT) K46783702 (FIAT) |
| FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 (170AA) 23 KW 31 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 i (170AD) 22 KW 30 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 (170AB) 30 KW 41 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. (170AC) 30 KW 41 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) 29 KW 40 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| FIAT CINQUECENTO (170_) 1.1 Sporting (170AH) 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1991/07 do 1999/07 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS |
| FIAT SEICENTO / 600 (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A) 29 KW 39 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/11 do 2010/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/11 do 2010/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| FIAT SEICENTO / 600 (187_) Elektra (187AEA1A, 187BEA1A) 30 KW 41 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 1997/11 do 2010/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS |
| FIAT SEICENTO / 600 Sanduk/Hatchback (287_) 1.1 (187CXB/C) 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/01 do 2010/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS |