4.708,00 RSD
Proizvođač: NISSENS | Materijal rebara hladnjaka: Aluminijum | Dubina mreže [mm]: 34mm | Dužina mreže [mm]: 450mm | Širina mreže [mm]: 285mm | Ø usisnog otvora [mm]: 30mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 30mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka spojena mehanički | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: bez poklopca | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: bez ekspanzionog suda | Dopunski proizvod/dopunska informacija: sa zaptivkama | Materijal rezervoara za vodu (hladnjak): Plastika | Spart line kod: ni61785 | GTIN: 5707286198227
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal rebara hladnjaka | Aluminijum |
| Dubina mreže [mm] | 34mm |
| Dužina mreže [mm] | 450mm |
| Širina mreže [mm] | 285mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 30mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 30mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka spojena mehanički |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | bez poklopca |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | bez ekspanzionog suda |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | sa zaptivkama |
| Materijal rezervoara za vodu (hladnjak) | Plastika |
| Spart line kod | ni61785 |
| GTIN | 5707286198227 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 46558704 (FIAT) K46558704 (FIAT) |
| FIAT SEICENTO / 600 (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A) 29 KW 39 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/11 do 2010/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/11 do 2010/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| FIAT SEICENTO / 600 (187_) Elektra (187AEA1A, 187BEA1A) 30 KW 41 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 1997/11 do 2010/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS |
| FIAT SEICENTO / 600 Sanduk/Hatchback (287_) 1.1 (187CXB/C) 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/01 do 2010/01 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS |