8.580,00 RSD
Proizvođač: NISSENS | Materijal rebara hladnjaka: Aluminijum | Dubina mreže [mm]: 16mm | Dužina mreže [mm]: 480mm | Širina mreže [mm]: 418mm | Ø usisnog otvora [mm]: 34mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 34mm | Izvedba hladnjaka: Rebra hladnjaka lemljena | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: bez poklopca | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: bez ekspanzionog suda | Dopunski proizvod/dopunska informacija: sa zaptivkama | Materijal rezervoara za vodu (hladnjak): Plastika | Spart line kod: ni61636 | GTIN: 5707286197176
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal rebara hladnjaka | Aluminijum |
| Dubina mreže [mm] | 16mm |
| Dužina mreže [mm] | 480mm |
| Širina mreže [mm] | 418mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 34mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 34mm |
| Izvedba hladnjaka | Rebra hladnjaka lemljena |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | bez poklopca |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | bez ekspanzionog suda |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | sa zaptivkama |
| Materijal rezervoara za vodu (hladnjak) | Plastika |
| Spart line kod | ni61636 |
| GTIN | 5707286197176 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 96443475 (GMC) 96536523 (GMC) 96816481 (GMC) P96536523 (GMC) 96443475 (CHEVROLET) 96536523 (CHEVROLET) 96816481 (CHEVROLET) 96443475 (DAEWOO) 96536523 (DAEWOO) 96816481 (DAEWOO) P96536523 (DAEWOO) |
| CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200) 1.2 53 KW 72 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/02 do 2008/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200) 1.4 16V 69 KW 94 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/02 do 2008/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200) 1.4 61 KW 83 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2003/02 do 2008/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS |
| CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.2 53 KW 72 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.2 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.2 62 KW 84 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.2 LPG 62 KW 84 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.4 61 KW 83 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.4 69 KW 94 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.4 74 KW 101 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS |
| DAEWOO KALOS (KLAS) 1.2 53 KW 72 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/09 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| DAEWOO KALOS (KLAS) 1.4 16V 69 KW 94 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/09 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| DAEWOO KALOS (KLAS) 1.4 61 KW 83 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/09 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS |
| DAEWOO KALOS Sedan (KLAS) 1.4 61 KW 83 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/11 do 2004/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS | ||||||
| DAEWOO KALOS Sedan (KLAS) 1.4 69 KW 94 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/11 do 2004/12 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | NISSENS |