27.379,00 RSD
Proizvođač: DENSO | Dužina mreže [mm]: 605mm | Širina mreže [mm]: 659mm | Dubina mreže [mm]: 16mm | Težina [g]: 2.720g | Bruto težina [g]: 4.400g | Spart line kod: dedrm10118 | GTIN: 8717613407714
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dužina mreže [mm] | 605mm |
| Širina mreže [mm] | 659mm |
| Dubina mreže [mm] | 16mm |
| Težina [g] | 2.720g |
| Bruto težina [g] | 4.400g |
| Spart line kod | dedrm10118 |
| GTIN | 8717613407714 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 2036071 (FORD) 2117280 (FORD) 5246504 (FORD) 5279616 (FORD) AB398005BC (FORD) AB398005BF (FORD) AB398005BG (FORD) AB398005BH (FORD) EB3G8005D2A (FORD) UK0215200B (FORD) UK0415200B (FORD) |
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 118 KW 160 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | DENSO | ||||||
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | DENSO | ||||||
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 118 KW 160 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | DENSO | ||||||
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 92 KW 125 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | DENSO | ||||||
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 96 KW 131 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | DENSO | ||||||
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | DENSO | ||||||
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 92 KW 125 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | DENSO | ||||||
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 96 KW 131 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | DENSO | ||||||
| FORD RANGER (TKE) 3.2 TDCi 4x4 147 KW 200 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2011/04 | Hlađenje | Hladnjak, hlađenje motora | DENSO |