1.155,00 RSD
Proizvođač: MONROE | Dužina [mm]: 445mm | Hod [mm]: 180mm | Sila istiskivanja [N]: 300N | Težina [kg]: 0kg | Unutrašnji prečnik cilindra [mm]: 283mm | Prečnik unutrašnje cevi [mm]: 18mm | Dužina pakovanja [cm]: 5cm | Širina pakovanja [cm]: 8cm | Visina pakovanja [cm]: 57cm | Spart line kod: mrml5079 | GTIN: 5412096341496
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dužina [mm] | 445mm |
| Hod [mm] | 180mm |
| Sila istiskivanja [N] | 300N |
| Težina [kg] | 0kg |
| Unutrašnji prečnik cilindra [mm] | 283mm |
| Prečnik unutrašnje cevi [mm] | 18mm |
| Dužina pakovanja [cm] | 5cm |
| Širina pakovanja [cm] | 8cm |
| Visina pakovanja [cm] | 57cm |
| Spart line kod | mrml5079 |
| GTIN | 5412096341496 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 7734566 (FIAT) |
| FIAT PUNTO (176_) 1.2 16V 63 KW 86 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/09 do 1999/09 | Karoserija | Gasni amortizer, prtljažnik/utovarni prostor | MONROE | ||||||
| FIAT PUNTO (176_) 1.4 GT Turbo (176AD_) 98 KW 133 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/09 do 1999/09 | Karoserija | Gasni amortizer, prtljažnik/utovarni prostor | MONROE | ||||||
| FIAT PUNTO (176_) 1.4 GT Turbo (176AS_) 96 KW 131 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/09 do 1999/09 | Karoserija | Gasni amortizer, prtljažnik/utovarni prostor | MONROE | ||||||
| FIAT PUNTO (176_) 1.6 65 KW 88 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/09 do 1999/09 | Karoserija | Gasni amortizer, prtljažnik/utovarni prostor | MONROE | ||||||
| FIAT PUNTO (176_) 1.7 D 42 KW 57 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1993/09 do 1999/09 | Karoserija | Gasni amortizer, prtljažnik/utovarni prostor | MONROE | ||||||
| FIAT PUNTO (176_) 1.7 TD (176AT) 46 KW 63 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1993/09 do 1999/09 | Karoserija | Gasni amortizer, prtljažnik/utovarni prostor | MONROE | ||||||
| FIAT PUNTO (176_) 1.7 TD 51 KW 69 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1993/09 do 1999/09 | Karoserija | Gasni amortizer, prtljažnik/utovarni prostor | MONROE | ||||||
| FIAT PUNTO (176_) 1.7 TD 52 KW 71 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1993/09 do 1999/09 | Karoserija | Gasni amortizer, prtljažnik/utovarni prostor | MONROE | ||||||
| FIAT PUNTO (176_) 55 1.1 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/09 do 1999/09 | Karoserija | Gasni amortizer, prtljažnik/utovarni prostor | MONROE | ||||||
| FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 (176AP, 176AR, 176AQ, 176BB) 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/09 do 1999/09 | Karoserija | Gasni amortizer, prtljažnik/utovarni prostor | MONROE | ||||||
| FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 43 KW 58 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/09 do 1999/09 | Karoserija | Gasni amortizer, prtljažnik/utovarni prostor | MONROE | ||||||
| FIAT PUNTO (176_) 75 1.2 54 KW 73 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/09 do 1999/09 | Karoserija | Gasni amortizer, prtljažnik/utovarni prostor | MONROE |
| FIAT PUNTO Van (176_) 1.1 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1996/04 do 2000/02 | Karoserija | Gasni amortizer, prtljažnik/utovarni prostor | MONROE | ||||||
| FIAT PUNTO Van (176_) 1.7 D 42 KW 57 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1996/04 do 2000/02 | Karoserija | Gasni amortizer, prtljažnik/utovarni prostor | MONROE | ||||||
| FIAT PUNTO Van (176_) 1.7 TD 52 KW 71 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1996/04 do 2000/02 | Karoserija | Gasni amortizer, prtljažnik/utovarni prostor | MONROE |