825,00 RSD
Proizvođač: VALEO | Vrsta sijalice: H1 | Vrsta sijalice: R5W | Vrsta sijalice: W5W | Vrsta sijalice: P21W | Vrsta sijalice: P21/5W | Količina: 5 | Spart line kod: vl032300 | GTIN: 3276420323006
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Vrsta sijalice | H1 |
| Vrsta sijalice | R5W |
| Vrsta sijalice | W5W |
| Vrsta sijalice | P21W |
| Vrsta sijalice | P21/5W |
| Količina | 5 |
| Spart line kod | vl032300 |
| GTIN | 3276420323006 |
| Na stanju | 4 |