1.595,00 RSD
Proizvođač: PURFLUX | Izvedba filtera: Uložak filtera | Visina [mm]: 133mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 70mm | Unutrašnji prečnik [mm]: 27mm | Spart line kod: pfl1084 | GTIN: 3286065010841
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Visina [mm] | 133mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 70mm |
| Unutrašnji prečnik [mm] | 27mm |
| Spart line kod | pfl1084 |
| GTIN | 3286065010841 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 0PC115466 (PORSCHE) 9A210722500 (PORSCHE) |
| PORSCHE 718 BOXSTER (982) 2.0 T (982320, 982321, 982350, 982351) 220 KW 300 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2016/04 | Podmazivanje | Filter za ulje | PURFLUX | ||||||
| PORSCHE 718 BOXSTER (982) 2.5 GTS (982340, 982341, 982380) 269 KW 365 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2016/04 | Podmazivanje | Filter za ulje | PURFLUX | ||||||
| PORSCHE 718 BOXSTER (982) 2.5 S (982330, 982331) 257 KW 350 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2016/04 | Podmazivanje | Filter za ulje | PURFLUX |
| PORSCHE 718 CAYMAN (982) 2.0 (982120, 982121, 982150, 982151) 220 KW 300 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2016/04 | Podmazivanje | Filter za ulje | PURFLUX | ||||||
| PORSCHE 718 CAYMAN (982) 2.5 GTS (982140, 982141) 269 KW 365 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2016/04 | Podmazivanje | Filter za ulje | PURFLUX | ||||||
| PORSCHE 718 CAYMAN (982) S 2.5 (982130, 982131) 257 KW 350 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2016/04 | Podmazivanje | Filter za ulje | PURFLUX |