1.727,00 RSD
Proizvođač: KNECHT | Izvedba filtera: Uložak filtera | Prečnik [mm]: 68mm | Visina [mm]: 8mm | Unutrašnji prečnik 2 [mm]: 117mm | Unutrašnji prečnik 3 [mm]: 28mm | Dopunski proizvod/dopunska informacija: 27 | Visina pakovanja [cm]: 5cm | Neto težina [g]: sa zaptivkamag | Dužina pakovanja [cm]: 16cm | Širina pakovanja [cm]: 46cm | Spart line kod: knox554d2 | GTIN: 4009026728611
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Prečnik [mm] | 68mm |
| Visina [mm] | 8mm |
| Unutrašnji prečnik 2 [mm] | 117mm |
| Unutrašnji prečnik 3 [mm] | 28mm |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | 27 |
| Visina pakovanja [cm] | 5cm |
| Neto težina [g] | sa zaptivkamag |
| Dužina pakovanja [cm] | 16cm |
| Širina pakovanja [cm] | 46cm |
| Spart line kod | knox554d2 |
| GTIN | 4009026728611 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 04152-YZZA4 (TOYOTA) 0415238020 (TOYOTA) 0415238020 (LEXUS) 04152YZZA4 (LEXUS) |
| LEXUS GS (_L1_) 200t (ARL10_, ARL10R) 180 KW 245 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2011/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| LEXUS GS (_L1_) 250 (GRL11_, GRL11R) 154 KW 209 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2011/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| LEXUS GS (_L1_) 300h (AWL10_, AWL10R) 164 KW 223 HP Benzin/Elektro Pun hibrid, Godina proizvodnje od 2011/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| LEXUS GS (_L1_) 350 AWD (GRL15) 233 KW 317 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2011/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| LEXUS GS (_L1_) 450h (GWL10_, GWL10, GWL10R) 254 KW 345 HP Benzin/Elektro Pun hibrid, Godina proizvodnje od 2011/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| LEXUS GS (_L1_) F (URL10_, URL10R) 351 KW 477 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2011/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT |
| LEXUS RC (_C1_) 200t (ASC10) 180 KW 245 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| LEXUS RC (_C1_) 300h (AVC10_, AVC10R) 164 KW 223 HP Benzin/Elektro Pun hibrid, Godina proizvodnje od 2014/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| LEXUS RC (_C1_) F (USC10_) 344 KW 468 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| LEXUS RC (_C1_) F (USC10_, USC10R) 330 KW 449 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| LEXUS RC (_C1_) F (USC10_, USC10R) 351 KW 477 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT |
| TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D V8 (VDJ200) 210 KW 286 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2007/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D4-D (VDJ200) 200 KW 272 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2007/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.6 V8 (URJ202W) 234 KW 318 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.7 V8 (UZJ200) 212 KW 288 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT |