1.265,00 RSD
Proizvođač: KNECHT | Izvedba filtera: Uložak filtera | Prečnik [mm]: 82mm | Visina [mm]: 93mm | Unutrašnji prečnik 2 [mm]: 44mm | Unutrašnji prečnik 3 [mm]: 23mm | Prečnik zaptivnog prstena [mm]: 7mm | Debljina [mm]: 91mm | Dopunski proizvod/dopunska informacija: 4 | Visina pakovanja [cm]: sa zaptivkamacm | Neto težina [g]: 10g | Dužina pakovanja [cm]: 1cm | Širina pakovanja [cm]: 76cm | Spart line kod: knox1312d | GTIN: 4057635183024
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Prečnik [mm] | 82mm |
| Visina [mm] | 93mm |
| Unutrašnji prečnik 2 [mm] | 44mm |
| Unutrašnji prečnik 3 [mm] | 23mm |
| Prečnik zaptivnog prstena [mm] | 7mm |
| Debljina [mm] | 91mm |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | 4 |
| Visina pakovanja [cm] | sa zaptivkamacm |
| Neto težina [g] | 10g |
| Dužina pakovanja [cm] | 1cm |
| Širina pakovanja [cm] | 76cm |
| Spart line kod | knox1312d |
| GTIN | 4057635183024 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 32257013 (VOLVO) 32257123 (VOLVO) 1056022300 (GEELY) 55016601058 (GEELY) 5501660108 (GEELY) |
| VOLVO XC40 (536) D3 AWD 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/10 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| VOLVO XC40 (536) D4 AWD 140 KW 190 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/10 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| VOLVO XC40 (536) T3 115 KW 156 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/10 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| VOLVO XC40 (536) T4 AWD 140 KW 190 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/10 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| VOLVO XC40 (536) T5 AWD 182 KW 247 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/10 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT |