1.331,00 RSD
Proizvođač: KNECHT | Izvedba filtera: Uložak filtera | Prečnik [mm]: 64mm | Visina [mm]: 123mm | Unutrašnji prečnik 2 [mm]: 5mm | Unutrašnji prečnik 3 [mm]: 27mm | Prečnik zaptivnog prstena [mm]: 27mm | Debljina [mm]: 70mm | Dopunski proizvod/dopunska informacija: 5 | Visina pakovanja [cm]: 4cm | Dužina pakovanja [cm]: sa zaptivkomcm | Širina pakovanja [cm]: 13cm | Neto težina [g]: 7g | Spart line kod: knox1311d | GTIN: 4057635213905
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Prečnik [mm] | 64mm |
| Visina [mm] | 123mm |
| Unutrašnji prečnik 2 [mm] | 5mm |
| Unutrašnji prečnik 3 [mm] | 27mm |
| Prečnik zaptivnog prstena [mm] | 27mm |
| Debljina [mm] | 70mm |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | 5 |
| Visina pakovanja [cm] | 4cm |
| Dužina pakovanja [cm] | sa zaptivkomcm |
| Širina pakovanja [cm] | 13cm |
| Neto težina [g] | 7g |
| Spart line kod | knox1311d |
| GTIN | 4057635213905 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 059198405D (AUDI) 059198405D (VW) 059198405D (CUPRA) |