528,00 RSD
Proizvođač: KNECHT | Izvedba filtera: Filter sa navojem | Prečnik [mm]: 75mm | Visina [mm]: 102mm | Dimenzija navoja: 3/4"-16UNF-2B | Prečnik 2 [mm]: 71mm | Prečnik zaptivnog prstena [mm]: 61mm | Obrtni moment pri pokretanju [Nm]: 7Nm | Broj proizvoda za preporučeni specijalni alat: 20 | Vrsta ventila: OCS 1 | Visina pakovanja [cm]: Prelivni ventilcm | Neto težina [g]: 10g | Dužina pakovanja [cm]: 2cm | Širina pakovanja [cm]: 286cm | Spart line kod: knoc615 | GTIN: 4009026727850
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter sa navojem |
| Prečnik [mm] | 75mm |
| Visina [mm] | 102mm |
| Dimenzija navoja | 3/4"-16UNF-2B |
| Prečnik 2 [mm] | 71mm |
| Prečnik zaptivnog prstena [mm] | 61mm |
| Obrtni moment pri pokretanju [Nm] | 7Nm |
| Broj proizvoda za preporučeni specijalni alat | 20 |
| Vrsta ventila | OCS 1 |
| Visina pakovanja [cm] | Prelivni ventilcm |
| Neto težina [g] | 10g |
| Dužina pakovanja [cm] | 2cm |
| Širina pakovanja [cm] | 286cm |
| Spart line kod | knoc615 |
| GTIN | 4009026727850 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 1449182 (FORD) 6M346731AA (FORD) WE0114302 (MAZDA) WLY414302 (MAZDA) WLY414302TT (MAZDA) 1449182 (FORD USA) 6M346731AA (FORD USA) |
| FORD RANGER (ET) 2.5 TDCi 4x4 105 KW 143 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2012/07 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| FORD RANGER (ET) 2.5 TDdi 105 KW 143 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2012/07 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| FORD RANGER (ET) 3.0 TDCi 115 KW 156 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2012/07 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| FORD RANGER (ET) 3.0 TDCi 4x4 115 KW 156 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/01 do 2012/07 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT |
| MAZDA BT-50 Pick-up (CD, UN) 2.5 MRZ-CD (UNY0W3) 105 KW 143 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/08 do 2015/12 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| MAZDA BT-50 Pick-up (CD, UN) 2.5 MRZ-CD 4x4 (UNY0W3) 105 KW 143 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/08 do 2015/12 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT |
| PEUGEOT J5 Sanduk (280L) 1.8 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1981/09 do 1990/09 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT | ||||||
| PEUGEOT J5 Sanduk (280L) 2.5 D 54 KW 73 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1981/09 do 1990/09 | Podmazivanje | Filter za ulje | KNECHT |