341,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter sa navojem | Dimenzija navoja: M18x1.5-6H | Visina [mm]: 73mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 68mm | Težina [kg]: 0kg | Spart line kod: coeof235 | GTIN: 5055339178680
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter sa navojem |
| Dimenzija navoja | M18x1.5-6H |
| Visina [mm] | 73mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 68mm |
| Težina [kg] | 0kg |
| Spart line kod | coeof235 |
| GTIN | 5055339178680 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 25181616 (GMC) 25181616 (CHEVROLET) 96475855 (CHEVROLET) 96985730 (CHEVROLET) |
| CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255) 1.2 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255) 1.2 62 KW 84 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255) 1.2 LPG 62 KW 84 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255) 1.4 74 KW 101 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/06 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE |
| CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.2 53 KW 72 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.2 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.2 62 KW 84 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.2 LPG 62 KW 84 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.4 61 KW 83 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.4 69 KW 94 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.4 74 KW 101 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE |
| CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 50 KW 68 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2009/12 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 LPG 50 KW 68 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2009/12 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 60 KW 82 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2009/12 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 LPG 60 KW 82 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2009/12 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE |