759,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter sa navojem | Dimenzija navoja: M26 X 1.5 | Visina [mm]: 160mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 80mm | Unutrašnji prečnik 1 [mm]: 64mm | Unutrašnji prečnik 2 [mm]: 75mm | Težina [kg]: 0kg | Spart line kod: cociz11010 | GTIN: 5055339111250
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter sa navojem |
| Dimenzija navoja | M26 X 1.5 |
| Visina [mm] | 160mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 80mm |
| Unutrašnji prečnik 1 [mm] | 64mm |
| Unutrašnji prečnik 2 [mm] | 75mm |
| Težina [kg] | 0kg |
| Spart line kod | cociz11010 |
| GTIN | 5055339111250 |
| Na stanju | 3 |
| OE broj | 8971679720 (ISUZU) 8973587200 (ISUZU) ZA8971679720 (MAZDA) |
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 57 KW 77 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD (TFR86_, TFR54_) 74 KW 101 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD 4x4 (TFS54) 74 KW 101 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD 4x4 (TFS86H) 85 KW 116 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD 4x4 (TFS86_) 100 KW 136 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 3.0 DiTD (TFR85_) 120 KW 163 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 3.0 DiTD 4x4 (TFS77H) 96 KW 131 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 3.0 DiTD 4x4 (TFS85_) 120 KW 163 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/05 do 2012/12 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE |
| ISUZU TROOPER III 3.0 DTI 117 KW 159 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/05 do 2004/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| ISUZU TROOPER III 3.5 V6 24V AWD 158 KW 215 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/05 do 2004/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE |
| ISUZU TROOPER III otvoreno terensko vozilo 3.0 DTI 118 KW 160 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2000/04 do 2004/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE | ||||||
| ISUZU TROOPER III otvoreno terensko vozilo 3.5 V6 24V 158 KW 215 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/04 do 2004/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | COMLINE |