429,00 RSD
Proizvođač: CHAMPION | Visina [mm]: 78mm | Unutrašnji prečnik [mm]: 22mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 52mm | Dopunski proizvod/dopunska informacija: sa zaptivkama | Vrsta pakovanja: Kutija | Izvedba filtera: Uložak filtera | Dužina pakovanja [cm]: 5cm | Širina pakovanja [cm]: 5cm | Visina pakovanja [cm]: 5cm | Spart line kod: fccof100510e | GTIN: 4044197763726
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Visina [mm] | 78mm |
| Unutrašnji prečnik [mm] | 22mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 52mm |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | sa zaptivkama |
| Vrsta pakovanja | Kutija |
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Dužina pakovanja [cm] | 5cm |
| Širina pakovanja [cm] | 5cm |
| Visina pakovanja [cm] | 5cm |
| Spart line kod | fccof100510e |
| GTIN | 4044197763726 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 1661800009 (MERCEDES-BENZ) |
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 140 (168.031, 168.131) 60 KW 82 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | CHAMPION | ||||||
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 140 (168.031, 168.131) 60 KW 82 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | CHAMPION | ||||||
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 (168.033, 168.133) 75 KW 102 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | CHAMPION | ||||||
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 CDI (168.006) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | CHAMPION | ||||||
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 CDI (168.007) 44 KW 60 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | CHAMPION | ||||||
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 170 CDI (168.008) 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | CHAMPION | ||||||
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 170 CDI (168.009, 168.109) 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | CHAMPION | ||||||
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 190 (168.032, 168.132) 92 KW 125 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | CHAMPION | ||||||
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 210 (168.035, 168.135) 103 KW 140 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/07 do 2005/08 | Podmazivanje | Filter za ulje | CHAMPION |
| MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700) 60 KW 82 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/02 do 2005/07 | Podmazivanje | Filter za ulje | CHAMPION | ||||||
| MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700) 75 KW 102 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/02 do 2005/07 | Podmazivanje | Filter za ulje | CHAMPION | ||||||
| MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.7 CDI (414.700) 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/02 do 2005/07 | Podmazivanje | Filter za ulje | CHAMPION | ||||||
| MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.7 CDI (414.700) 67 KW 91 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/02 do 2005/07 | Podmazivanje | Filter za ulje | CHAMPION | ||||||
| MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.9 (414.700) 92 KW 125 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/02 do 2005/07 | Podmazivanje | Filter za ulje | CHAMPION |