869,00 RSD
Proizvođač: MEAT & DORIA | Izvedba filtera: Uložak filtera | Oprema vozila: za vozila sa pogonom na plin | Ograničenje proizvođača: LANDI | Prečnik [mm]: 28mm | Unutrašnji prečnik [mm]: 14mm | Visina [mm]: 20mm | za OE broj (broj originalnog rezervnog dela): 4876 | Spart line kod: lp4876 | GTIN:
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Oprema vozila | za vozila sa pogonom na plin |
| Ograničenje proizvođača | LANDI |
| Prečnik [mm] | 28mm |
| Unutrašnji prečnik [mm] | 14mm |
| Visina [mm] | 20mm |
| za OE broj (broj originalnog rezervnog dela) | 4876 |
| Spart line kod | lp4876 |
| GTIN | |
| Na stanju | 4 |