2.530,00 RSD
Proizvođač: MANN-FILTER | Izvedba filtera: Filter u vodu komprimovanog vazduha | Visina [mm]: 286mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 55mm | Ø usisnog otvora [mm]: 8mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 8mm | Spoljašnji prečnik 1 [mm]: 55mm | SVHC: Nema SVHC supstanci! | Spart line kod: mnwk522 | GTIN: 4011558951306
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter u vodu komprimovanog vazduha |
| Visina [mm] | 286mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 55mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 8mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 8mm |
| Spoljašnji prečnik 1 [mm] | 55mm |
| SVHC | Nema SVHC supstanci! |
| Spart line kod | mnwk522 |
| GTIN | 4011558951306 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | WJN 000080 (ROVER) WJN 000080 (LAND ROVER) |
| LAND ROVER FREELANDER I (L314) 1.8 16V 4x4 86 KW 117 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2006/10 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| LAND ROVER FREELANDER I (L314) 1.8 i 16V 4x4 88 KW 120 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2006/10 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| LAND ROVER FREELANDER I (L314) 2.0 DI 4x4 72 KW 98 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2006/10 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| LAND ROVER FREELANDER I (L314) 2.0 Td4 4x4 80 KW 109 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2006/10 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| LAND ROVER FREELANDER I (L314) 2.0 Td4 4x4 82 KW 112 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2006/10 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| LAND ROVER FREELANDER I (L314) 2.5 V6 4x4 130 KW 177 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2006/10 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER |